«

Meklēšana

Zināt, kā

Skalošanas ierīču un iemērkšanas tvertņu apkope un dezinfekcija

 

Skalošanas ierīcēm un iemērkšanas tvertnēm regulāri jāveic apkope un dezinfekcija, lai sasniegtu labus pārklājumu rezultātus un novērstu baktēriju vairošanos, kā arī no tās izrietošo smaku veidošanos. Tas vislabāk padarāms, veicot vienkāršus pasākumus katru dienu.

Pirms darba sākšanas un skalošanas laikā katru dienu pārbaudiet viskozitāti ar DIN-4 vai ISO-3 kausu – caurplūdes laiki ir doti attiecīgajā tehniskajā informācijas lapā. Atšķaidīšanai izmantojiet tikai tīru krāna ūdeni. Citus aparātus, kas izmantoti maisīšanai, atšķaidīšanai vai noliešanai uzreiz pēc lietošanas skalojiet ar tīru ūdeni un lieciet, lai tie nožūst. Skalošanas ierīcēm jāievēro, lai visas sprauslas būtu atvērtas un sieti būtu tīri.

 

Mēs iesakām pēc darba pabeigšanas iztīrīt skalošanas ierīci un iztīrīt to ar ūdeni, un iemērkšanas tvertnes vienmēr nosegt laikā, kad tās netiek izmantotas.

Skalošanas ierīču un iemērkšanas tvertņu dezinfekcija jāveic profilaktiski. Piedevām tas nodrošina ilgākas darbināšanas pauzes, piemēram, atvaļinājuma un Ziemassvētku brīvdienu laikā. Dezinfekcija ir nepieciešama, ja pārklājuma materiālam rodas puvuma smaka.

 

Bez tam ir svarīgi iztecināt pārklājuma materiālu un nodot atkritumos pēc puvuma smakojošo materiālu – nekādā gadījumā pēc dezinfekcijas to nedrīkst atkārtoti iepildīt. Kā viens no dezinfekcijas līdzekļiem tiek piedāvāts, piemēram, Lyso 3025.