«

Meklēšana

Jonu slazda tehnoloģija

Vairāk aizsardzības pret redzamiem izbalējumiem

 

Ar jonu slazda tehnoloģiju (ILT) Sikkens Wood Coatings ir panācis īstu izrāvienu koksnē esošo vielu izolācijas jomā. Patentam pieteiktā tehnoloģija nodrošina drošu aizsardzību pret noplūdēm. Redzamo izbalējumu apjoms caurspīdīgu vai nosegtu virsmu gadījumā tiek ievērojami samazināts.

 

Inovatīvie starppārklājumi CETOL® WM 675 un CETOL® WM 680 ne tikai efektīvi samazina izbalējumu apjomu, bet arī, lietderīgi izmantojot un piepildot poras, paaugstina visas pārklājumu sistēmas izturību pret laikapstākļu ietekmi. Tie ir izmantojami vairumam lapu un skuju koku. Atsakoties no smago metālu pielietošanas, izmantojiet CETOL® WM 675 un CETOL® WM 680 videi draudzīgs, ilgspējīgs produkts.

 

Šādi darbojas jonu slazda tehnoloģija:
Labākas izolācijas funkcijas nodrošināšanai tiek izmantoti pretējie lādiņi pārsvarā negatīvi (–) lādētajām koksnē esošajām vielām un pozitīvi (+) lādētajām saistvielas sastāvdaļām. Krāsvielas tiek piesaistītas jonizētajiem daļiņu galiem un tādējādi ilgstoši saistītas pārklājuma iekšienē (skatīt grafiku zemāk). Koksnē esošu vielu noplūdes tādējādi var tikt ievērojami samazinātas vai pat pilnībā novērstas. Īpaši tas attiecas uz ozolkoku.

Ozols bez jonu slazda tehnoloģijas
Ozols bez jonu slazda tehnoloģijas
Ozols ar jonu slazda tehnoloģiju
Ozols ar jonu slazda tehnoloģiju

Lieliska izolācijas funkcija bez smagajiem metāliem

Piesaistes spēks: Izmantojot tradicionālās saistvielu struktūras, atbrīvotās koksnē esošo vielu daļiņas nav iespējams pilnībā saistīt izolējošajā pārklājumā. ILT elektroķīmiskā procesa laikā kārtiņas iekšienē atbrīvoto koksnē esošo vielu daļiņu jonu grupas savienojas un tādējādi tiek novērstas virsmas noplūdes.

Fiksācija: Krāsvielas tiek ilgstoši saistītas fiksācijas procesā.

Dažādas negatīvi lādētas koksnē esošās vielas

Saistviela ar pozitīvām jonu grupām

Pozitīvi lādētas saistvielas sastāvdaļas

Īsumā

  • Droša aizsardzība pret koksnē esošo vielu noplūdēm, īpaši ozolkokam
  • Laba poru slapināšana un piepildīšana paaugstina visa pārklājuma izturību pret laikapstākļu ietekmi
  • Videi draudzīgs, ilgspējīgs produkts bez izmantotiem smagajiem metāliem
  • Izmantojams vairumam lapu un skuju koku