«

Meklēšana

Duraflex tehnoloģija

Elastīgums augstai izturībai pret laikapstākļu ietekmi

 

Duraflex tehnoloģija nodrošina ilgu kalpošanas mūžu un izcilu aizsardzību pret laikapstākļu ietekmi. Pateicoties ilgstošajam pārklājuma sistēmas elastīgumam, visos laikapstākļos tiek sasniegta optimāla izturība. Pārliecinošs arguments Jūsu klientiem.

Pateicoties ilgstoši elastīgajai kārtiņai – īpaši arī temperatūras svārstību laikā – produkts ir optimāli piemērots koksnes pamatnei. Inovatīvais gaismas aizsardzības līdzeklis (lazūrām) sniedz pārklājumam augstu un ilgstoši izturīgu aizsardzību pret UV stariem. Izcilās kārtiņas difūzijas īpašības nodrošina īpaši labu koksnes mitruma balansu. Pateicoties šīm īpašībām, Duraflex pārklājumu sistēma sasniedz īpaši labu aizsardzību pret laikapstākļiem.

 

Tas ticis pierādīts arī Q-Lab Weathering Research Service laikapstākļu testos. Bez tam Fraunhofer Koksnes pētniecības institūts (Wilhelm-Klauditz-Institut WKI) ir apstiprinājis ļoti augsto pārklājuma elastīgumu. Citas priekšrocības ir ļoti labās līpamības īpašības un triecienizturīgums pret matplaisām.

Pārsedzošām un glazētām pārklājumu sistēmām

Sikkens Wood Coatings piedāvā gan pārsedzošiem, gan arī glazētiem pārklājumiem pilnu sistēmu ar inovatīvo Duraflex tehnoloģiju: Produkti var tikt izmantoti gan kā starppārklājums, gan virsējais pārklājums.

 

Alle Produkte mit der Duraflex-Technologie verfügen über das SKH-KOMO-Produktzertifikat 33199 nach externen Prüfungen durch das SKH-Institut in den Niederlanden

Visi produkti ar Duraflex tehnoloģiju ir ieguvuši SKH-KOMO produktu sertifikātu 33199 pēc SKH-Institut pārbaudēm Nīderlandē

Pilnībā pārliecinošas īpašības

Duraflex pārklājums
Tradicionālās lazūras
Koksne
Siltums:
Koksne izdala mitrumu un žūst. Pārklājums seko kustībai bez materiālu nospriegošanas.
Lietus:
Iekļūstošais mitrums izraisa koksnes uzbriešanu. Protams, arī elastīgais pārklājums izstiepjas un nodrošina kontrolētu mitruma izvadīšanu, pateicoties speciālajām difūzijas īpašībām.
Krusas triecieni:
Labāka triecienizturība samazina matplaisu rašanos.
Ekstrēmi saules stari:
UV gaismu pārklājums absorbē. Koksne un pārklājums netiek bojāts.
Sals un sniegs:
Arī zemākās temperatūrās pārklājums ir elastīgs un, pateicoties tā difūzijas spējai, nodrošina regulētu mitruma izlīdzināšanu.

Īsumā

  • Ilgstošs elastīgums, īpaši pie temperatūras svārstībām
  • Ekstrēma izturība pret laikapstākļu ietekmi
  • Ļoti laba līpamība
  • Optimāls izturīgums
  • Ideāla piemērotība koksnes pamatnei
  • Augsta UV aizsardzība, pateicoties inovatīviem gaismas aizsarglīdzekļiem
  • Ilgstoši funkcionējošs UV aizsardzības līdzekļa iedarbīgums
  • Īpaši laba aizsardzība pret mitrumu, pateicoties izcilajām kārtiņas difūzijas īpašībām
  • Labāka triecienizturība pret matplaisu rašanos