«

Meklēšana

Tehnoloģija

Jo mums nepietiek ar "labi"

 

Mūsu prasība ir pastāvīgi uzlabot produktus un arī realizēt idejas un izstrādnes, kas vēl vairāk optimizētu koka būvmateriālu aizsardzību. Tādēļ mūsu laboratorijās tiek izstrādātas jaunas tehnoloģijas, kas atbilst augstākajām prasībām un noteikta izmēra koka būvmateriāliem arī grūtākajos apstākļos nodrošina ilgāku kalpošanas mūžu.

 

Labākie piemēri tam ir jonu slazda un Duraflex tehnoloģija. Ar jonu slazda tehnoloģiju Sikkens Wood Coatings ir atradis savu veidu, kā sasaistīt koksnē esošās vielas un ievērojami samazināt nevēlamos koksnes izbalējumus, kas agrāk radīja problēmas. Tādējādi tiek uzstādīti jauni standarti pārsedzošu un glazētu koka logu pārklājumu sistēmu izolācijai.

 

Duraflex tehnoloģija nodrošina īpaši ilgstošu koka logu un durvju pārklājumu izturību. Ar mērķtiecīgu ilgstoši izturīgas kārtiņas un ļoti augstvērtīgas UV starojuma aizsardzības kombināciju tiek ideāli kompensēti dažādi ietekmējošie faktori, piemēram, ekstrēms aukstums vai augsta temperatūra, kā arī koka piebriešana un dilšana mitruma dēļ.