«

Meklēšana

Perfekts ilgmūžības un dabīguma apvienojums:

Koka-alumīnija logu sistēma

 

Modernā arhitektūra, zema enerģijas patēriņa ēkas, kā arī tendence pasīvi izmantot saules enerģiju aizvien biežāk pieprasa logus ar lielu virsmas laukumu. Koka-alumīnija logi padara to iespējamu un turklāt piedāvā nozīmīgas priekšrocības: augstu dabisko stabilitāti, ļoti labu siltuma izolāciju un plašu izvietošanas variantu klāstu. Bez tam tie ir viegli kopjami un ar īpaši ilgu kalpošanas mūža ilgumu. Sikkens Wood Coatings rīcībā ir optimālais pārklājums logu aizsardzībai un atraktīvs piedāvājums krāsu noformējumam.

Koks un alumīnijs ir spēcīga komanda:

Koks uzņemas ne tikai statisko funkciju, bet arī kalpo arī kā dabiskais būvmateriāls labākai mājīguma sajūtai. Alumīnijs nodrošina aizsardzību pret laikapstākļu ietekmi, kas nodrošina pastāvīgu izturīgumu. Koka-alumīnija logi atbilst arī augstākajiem klimatiskās ietekmes drošības standartiem un nodrošina arī iedarbīgu aizsardzību pret ugunsgrēkiem, jo tie spēj izturēt uguns ietekmi ilgāku laiku.

 

Augstākā stabilitāte un ilgs kalpošanas mūžs
Efektīvā aizsardzība, ko nodrošina alumīnijs, apvienojumā ar koka izturību nodrošina īpaši ilgu koka-alumīnija logu kalpošanas mūža ilgumu. Protams, ir arī citas priekšrocības: Pateicoties skaidrajam materiālu un funkciju sadalījumam, atšķirīgā izplešanās siltuma ietekmē arī pie lielām temperatūru svārstībām nerada problēmas. Gluži pretēji: Tā kā koksnei, mainoties temperatūrai, izmēri gandrīz nemainās, salaiduma vietu spraugas nav problēma.

 

Bez tam koka-alumīnija logi nodrošina izvietojuma brīvību, kādu nenodrošina neviena cita materiālu kombinācija. Ar inovatīvajām CETOL® lazūrām un lieliskajām RUBBOL® lakām tiek nodrošināta perfekta virsmu aizsardzība un harmonisks, tieši šim pielietojumam piemērots krāsu noformējums.

 

Piemēri pārklājumu sistēmām kokam-alumīnijam*

 
 
 
Impregnēšana
Gruntējums
StarppārklājumsVirsējais pārklājumsCaurspīdīgs
Skujukoki un MerantiCiti tropu un lapu koki
CETOL® WP 562 BPD**
CETOL® WP 566 CETOL® WP 566
CETOL® WM 665
CETOL® WM 675
CETOL® WM 680
CETOL® WM 610
CETOL® WM 675
CETOL® WM 680
CETOL® WF 973
CETOL® WF 950
CETOL® WF 955
CETOL® WF 980
CETOL® WF 973
CETOL® WF 950
CETOL® WF 955
CETOL® WF 980
Pārsedzošs
Skujukoki un MerantiCiti tropu un lapu koki
CETOL® WP 562 BPD**
RUBBOL® WP 194 RUBBOL® WP 194
RUBBOL® WM 270***
RUBBOL® WF 378
RUBBOL® WF 380

CETOL® WM 270
CETOL® WF 373
CETOL® WF 375
CETOL® WF 378
CETOL® WF 380
CETOL® WF 373
CETOL® WF 375
CETOL® WF 378
CETOL® WF 380

 

*

Šeit minētās pārklājumu kombinācijas ir tikai piemēri. Lūdzu, ievērojiet attiecīgās tehniskās informācijas lapas un vērsieties pēc padoma saistībā ar sistēmu pie Sikkens Wood Coatings ārpakalpojumu sniedzēja vai tieši rūpnīcā.

**

Atbilstoši DIN 68800-3 (datums: 2012. gada februāris) kokam-alumīnijam ir ieteikta impregnēšana tikai pret zilo sēnīti. Tas var notikt arī, vienojoties ar Cetol® WP 562BPD pircēju.

***

Egles koksnei mēs kā starppārklājumu iesakām Cetol® WM 675/WM 680, nevis Rubbol® WM 270