«

Meklēšana

Pasaulē pazīstams vārds: AkzoNobel

AkzoNobel ir viens no pasaulē vadošajiem krāsu un laku ražotājiem un viens no vadošajiem speciālu ķimikāliju ražotājiem. Mēs apgādājam uzņēmējus un patērētājus visā pasaulē ar inovatīviem produktiem un aizrautīgi strādājam, lai izstrādātu ilgstošus risinājumus mūsu klientiem. Mūsu galvenā mītne ir Amsterdamā, Nīderlandē, un mēs vienmēr esam ieņēmuši vienu no vadošajām lomām ilgspējīguma jomā. Mūsu 50 000 darbinieki (-ces) vairāk nekā 80 valstīs rūpējas par labāko pakalpojumu sniegšanu un atbilstoši mūsu moto "Tomorrow's Answers Today™" cenšas sniegt rītdienas atbildes jau šodien.

 

Mūsu produktus Jūs atradīsiet visur, sākot no Olimpiskā stadiona Ķīnā līdz Ostas tiltam Sidnejā, un, iespējams, pat Jūsu pašu mājā. 44% no mūsu apgrozījuma mēs realizējam ātri augošajos tirgos, piemēram, Dienvidaustrumu Āzijā un Amerikā.

 

Pie tam mums ir pastāvīga informācijas apmaiņa ar klientiem, lai izpildītu mūsu pašu prasības un vienmēr uzlabotu mūsu darbību. Jau šodien mēs bez augstajiem kvalitātes un drošības standartiem izpildām arī ilgspējīgas vides aizsardzības prasības, veicot optimālu resursu un enerģijas patērēšanu. www.akzonobel.com