«

Meklēšana

Color-Mix sistēma:

Perfekta krāsa vienā mirklī

Maisīšanas mašīna Harbil HA/450/20
Jaukšanas mašīna Harbil HA/450/20

Mēs, Sikkens Wood Coatings, izmantojam modernāko Eiropas maisīšanas sistēmu. Ar mūsu inteliģento Color-Mix sistēmas tehnoloģiju mēs sasniedzam labākos krāsu rezultātus. Šim nolūkam kalpo mūsu Harbil HA/450/20. Ar modernāko maisīšanas mašīnu tehnoloģiju visas Sikkens Wood Coatings produktu sistēmas, lakas un lazūras uz ūdens bāzes var tonēt, izmantojot mašīnu. Lieliskā kvalitātē un īsākajā laikā.

Milzīga krāsu toņu daudzveidība

Ar mūsu krāsu kolekcijām "Joinery color Classics", kā arī Cetol® un Rubbol® kolekcijām mēs Jums prezentējam neparasti plašu aktuālāko krāsu paleti.

 

Turklāt Color-Mix sistēma ar savu lielo krāsu spektru nodrošina gandrīz bezgalīgu iespēju bagātību. Ar lielo krāsu spektru Color-Mix sistēma nodrošina ārkārtīgi plašu krāsu toņu piedāvājumu.

 

Bez tam modernā Color-Mix sistēma aptver visas tirgū esošās un starptautiskās krāsu toņu kolekcijas.

 

Color-Mix sistēmas tehnoloģija atbilst VOC regulai 2010 – un līdz ar to izpilda stingrākos vides aizsardzības standartus. Mašīnu ir viegli vadīt, un tās risinājums atbilst jaunākajām ergonomiskajām zināšanām.

 

Un pats labākais:
Ja Jums pašiem aprīkojumā ir krāsu mašīna, tad Jūs no mums saņemsiet visus nepieciešamos atjauninājumus. Tādējādi Jūsu rīcībā vienmēr būs jaunākā versija.

Acomix krāsu pastas

Speciālas toņu pastas, izstrādātas izmantošanai ar produktiem uz ūdens bāzes.

 

Piegādājami šādi krāsu toņi:
wB1, wB3, wG1, wO3, wR1, wR2, wR5, wTR, wTY, wV1, wV2, wW1, wY1, wY2, wY3, wZ1 un wJW, wJR, wJY, wJZ

 

Iepakojuma izmērs:
1 l